508 135 122

Home » Sprzęt

Sprzęt

Co nas wyróżnia?

NOWOŚĆ stosujemy od tego roku wysięgnik (kran kamerowy) z ruchomą, sterowaną elektronicznie głowicą, oraz archiwizację materiałów z wesel na profesjonalnych płytach do archiwizacji typu M-Disc

KLIKNIJ i sprawdź!!! Czym różni się M-DISC od zwykłego DVD ?

Fly Cam

Operator kamery ma możliwość ustabilizowania ruchów kamery jak w filmach fabularnych czy relacji z koncertów. Zestaw obejmuje dwa stabilizujące ramiona oraz kamizelkę.
kran kamerowy! Teraz ujęcia w ruchu z góry z boku z dołu jak w prawdziwym filmie!

Transmiter Video

Następna nowość w tym roku to bezprzewodowy podgląd z kamer na weselu transmitowany na telewizory i rzutniki w zasięgu do 50 m. Teraz i starsi uczestnicy uroczystości zobaczą karaoke i oczepiny ze swoich miejsc. Możliwość emisji pokazów zdjęć w przerwach lub wcześniej przygotowanych wywiadów oraz wypowiedzi znajomych z życzeniami.

Kamery

Do realizacji filmów używamy profesjonalnych cyfrowych kamer firmy SONY, również ze zmiennymi obiektywami. Obecnie kamery te wykorzystywane są przez lokalne telewizje. Charakteryzują się wysoką jakością nagrywania obrazu i dźwięku, poręcznością oraz wysoką odpornością na warunki atmosferyczne spotykane w terenie.

Dźwięk

Nagrywanie dźwięku odbywa się z zastosowaniem wysokiej jakości zewnętrznych, nakamerowych mikrofonów pojemnościowych o charakterystyce kardioidalnej, stożkowej lub kulistej . Oraz cyfrowym rekorderem dźwięku mikrofonami firmy ZOOM Zastosowanie mikrofonów zewnętrznych pozwala dopasować mikrofon do sytuacji i nie stosować we wszystkich przypadkach jednego mikrofonu o niezmiennej charakterystyce. Stosowanie wysokiej jakości mikrofonów zapewnia lepszy dźwięk bez zjawiska przesterowań nawet gdy nagrywanie odbywa się blisko kolumn głośnikowych. W niektórych wypadkach stosowany jest też rekorder cyfrowy dźwięku zapewniający nagrywanie dźwięku bardzo wysokiej jakości bez użycia kamery np. na koncertach

Oświetlenie

W odróżnieniu od wielu firm podczas realizacji filmów nie stosujemy w salach halogenów a jedynie profesjonalne oświetlenie typu SOFTBOX. Światło lamp jest „zmiękczone” a przez to nie razi jak halogeny. Zastosowanie do oświetlenia wysokiej jakości profesjonalnych świetlówek kompaktowych nie powoduje wzrostu temperatury na sali co często jest zmorą imprez w lokalach. Świetlówki świecą światłem o temperaturze barwowej 5500K zatem mają kolor światła bardzo zbliżony do naturalnego dziennego światła. Umożliwia to uzyskanie naturalnych barw bez nadmiaru żółci i pomarańczu oraz bez użycia gorących rażących lamp, jak jest to w przypadku halogenów. Więcej informacji o halogenach oraz temperaturach barwowych źródeł światła.

Scroll UpScroll Up